Broumovská klávesa

5-7 kwietnia 2019

9 Międzynarodowy Konkurs Młodych Pianistów

Česky     English

Klávesa 2014 (w Mikulovie)

1 KATEGORIA  
I nagroda Kolářová Kamila
II nagroda Sokolova Anna
III nagroda Nyers Lili
Wyróżnienie Fule Viktoria
2 KATEGORIA  
I nagroda Francová Klára
II nagroda Halíková Veronika
III nagroda Lehner Sophia
III nagroda Lezohupski Jakub
Wyróżnienie Urbánková Kamila
Wyróżnienie Strumpf Jan Edward
Wyróżnienie Zápotocká Barbora
3 KATEGORIA  
I nagroda Mojzešová Marie Viola
II nagroda Karakas Benedek
III nagroda Tkadlčíková Eliška
III nagroda Mottlová Adéla
III nagroda Müller Jan Filip
III nagroda Rosenkrancová Donika
Wyróżnienie Pflimpflová Kateřina
4 KATEGORIA  
I nagroda Ozerova Kamila
II nagroda Böhm Robin
III nagroda Komáromi-Nagy Márton
III nagroda Nikolić Marek
III nagroda Leżohupski Dominik
III nagroda Špičáková Natálie
Wyróżnienie Červenka Vojtěch

 

Klávesa 2013 (w Mikulovie)

1 KATEGORIA  
I nagroda Tereza Todorova
II nagroda Veronika Halíková
III nagroda Dorota Molčanová
III nagroda Rozálie Číhalová
III nagroda Kacper Kukliński
Wyróżnienie Amálie Hrůzová
2 KATEGORIA  
I nagroda Müller Jan Filip
II nagroda Tkadlčíková Eliška
III nagroda Mikešová Eliška
III nagroda Ashumova Ayan
3 KATEGORIA  
I nagroda Martin Chudada
I nagroda Geonhee Lee
II nagroda Canqi Li
II nagroda Josefína Janková
III nagroda Táňa Vaculová
III nagroda Zuzanna Jargieło
III nagroda Filip Martinka
Wyróżnienie Donika Rosenkrancová
4 KATEGORIA  
I nagroda Šumníková Marie
II nagroda Schwamová Natalie
III nagroda Gaálová Anna
III nagroda Ozerová Kamila
III nagroda Trávníčková Ema
Wyróżnienie Straka Jan

 

Broumovská klávesa 2012

1 KATEGORIA  
I nagroda Francová Klára
II nagroda Čmejla Jan
III nagroda Latýn Robert
Wyróżnienie Welc Maja
Wyróżnienie Straková Kristýna
Wyróżnienie Smekal Jakub
2 KATEGORIA  
I nagroda Mojzešová Marie Viola
II nagroda Durčák Jakub
II nagroda Schindler Martin
III nagroda Tkadlčíková Eliška
III nagroda Vaculová Táňa
III nagroda Nevole Josef
Wyróżnienie Janková Karolína
Wyróżnienie Melichaříková Katka
3 KATEGORIA  
I nagroda Špičáková Natálie
II nagroda Janková Josefína
III nagroda Ozerova Kamila
III nagroda Smoliarová Sára
Wyróżnienie Martinka Filip
Wyróżnienie Kašpárková Julie
Wyróżnienie Dvorská Kateřina

 

Broumovská klávesa 2011

1 KATEGORIA  
I nagroda Špičáková Natálie 
II nagroda Janková Josefína 
II nagroda Smoljarová Sára 
III nagroda Böhm Robin 
III nagroda Čmejla Jan 
2 KATEGORIA  
I nagroda Matyáš Novák
II nagroda Marie Šumníková
II nagroda Anna Gaálová
III nagroda Jan Straka
III nagroda Anežka Říhová
III nagroda Sára Kopúnová
3 KATEGORIA  
III nagroda Radek Schejbal
III nagroda Ondřej Zavadil
III nagroda Terezie Preclíková
III nagroda Bohuslava jelínková

 

Kontakt

Sprawy techniczno-organizacyjne:

Tereza Kramplová - tereza.kramplova@zapoklady.cz

Tel: +420 731 481 309 

 

Kwestie repertuarowe:

MgA. Ivo Kahánek Ph. D., dyrektor konkursu

Tel: +420 602 708 949

 

Miejsce konkursu:

Centrum Edukacji i Kultury Klasztor Broumov (VKCB)

Klášterní 1

550 01 Broumov, Republika Czeska