Broumovská klávesa

5. - 7. 5. 2017

7. ročník mezinárodní klavírní soutěže pro mladé klavíristy

English     Polski

Ve spolupráci s Katedrou hudební výchovy Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze

Klávesa 2014 (Mikulov)

1. KATEGORIE  
1. cena Kolářová Kamila
2. cena Sokolova Anna
3. cena Nyers Lili
čestné uznání Fule Viktoria
2. KATEGORIE  
1. cena Francová Klára
2. cena Halíková Veronika
3. cena Lehner Sophia
3. cena Lezohupski Jakub
čestné uznání Urbánková Kamila
čestné uznání Strumpf Jan Edward
čestné uznání Zápotocká Barbora
3. KATEGORIE  
1. cena Mojzešová Marie Viola
2. cena Karakas Benedek
2. cena Tkadlčíková Eliška
3. cena Mottlová Adéla
3. cena Müller Jan Filip
3. cena Rosenkrancová Donika
čestné uznání Pflimpflová Kateřina
4. KATEGORIE  
1. cena Ozerova Kamila
2. cena Böhm Robin
2. cena Komáromi-Nagy Márton
3. cena Nikolić Marek
3. cena Leżohupski Dominik
3. cena Špičáková Natálie
čestné uznání Červenka Vojtěch

 

Klávesa 2013 (Mikulov)

1. KATEGORIE  
1. cena Tereza Todorova
2. cena Veronika Halíková
2. cena Dorota Molčanová
3. cena Rozálie Číhalová
3. cena Kacper Kukliński
čestné uznání Amálie Hrůzová
2. KATEGORIE  
1. cena Müller Jan Filip
2. cena Tkadlčíková Eliška
3. cena Mikešová Eliška
3. cena Ashumova Ayan
3. KATEGORIE  
1. cena Martin Chudada
1. cena Geonhee Lee
2. cena Canqi Li
2. cena Josefína Janková
3. cena Táňa Vaculová
3. cena Zuzanna Jargieło
3. cena Filip Martinka
čestné uznání Donika Rosenkrancová
4. KATEGORIE  
1. cena Šumníková Marie
2. cena Schwamová Natalie
3. cena Gaálová Anna
3. cena Ozerová Kamila
3. cena Trávníčková Ema
čestné uznání Straka Jan

 

Broumovská klávesa 2012

1. KATEGORIE  
1. cena Francová Klára
2. cena Čmejla Jan
3. cena Latýn Robert
čestné uznání Welc Maja
čestné uznání Straková Kristýna
čestné uznání Smekal Jakub
2. KATEGORIE  
1. cena Mojzešová Marie Viola
2. cena Durčák Jakub
2. cena Schindler Martin
3. cena Tkadlčíková Eliška
3. cena Vaculová Táňa
3. cena Nevole Josef
čestné uznání Janková Karolína
čestné uznání Melichaříková Katka
3. KATEGORIE  
1. cena Špičáková Natálie
2. cena Janková Josefína
3. cena Ozerova Kamila
3. cena Smoliarová Sára
čestné uznání Martinka Filip
čestné uznání Kašpárková Julie
čestné uznání Dvorská Kateřina

 

Broumovská klávesa 2011

1. KATEGORIE  
1. cena Špičáková Natálie 
2. cena Janková Josefína 
2. cena Smoljarová Sára 
3. cena Böhm Robin 
3. cena Čmejla Jan 
2. KATEGORIE  
1. cena Matyáš Novák
2. cena Marie Šumníková
2. cena Anna Gaálová
3. cena Jan Straka
3. cena Anežka Říhová
3. cena Sára Kopúnová
3. KATEGORIE  
3. cena Radek Schejbal
3. cena Ondřej Zavadil
3. cena Terezie Preclíková
3. cena Bohuslava jelínková

 

Kontakty

Technické a organizační dotazy:

Jakub Šleis - jakub.sleis@broumovsko.cz

Tel: +420 734 570 141 

 

Dotazy k repertoáru:

MgA. Ivo Kahánek Ph. D., ředitel soutěže

Tel: +420 602 708 949

 

Místo konání:

Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov

Klášterní 1,

550 01 Broumov